Over ons

Generation.Energy is een adviesbureau  en adviseert over de ruimtelijke kant van de energietransitie. We hebben kennis van zowel energie als ruimte, en beschikken over een uitgebreide GIS-database met landschappelijke en energetische kenmerken die we inzetten voor scenariostudies, snelle analyses en tools. We houden van feiten en beelden. Beelden creëren een gemeenschappelijke taal, en maken ingewikkelde materie toegankelijk voor zowel professionals als burgers zonder achtergrond in de energie.

Team

  • Jet ten Voorde

    GIS-specialist/ Ontwerper

    Nieuwsgierig, energiek en creatief – dat is Jet. Zij werkt aan het maken van ruimtelijke plannen en energiestrategieën, en betrekt daarin op een enthousiaste manier alle stakeholders.

    jet@generation.energy

  • Jaap Witte

    GIS-specialist/ Ontwerper

    Jaap is een ‘wizard’ als het gaat om analyses en energiestrategieën. Een bescheiden maar bevlogen expert met de focus op het maken van slimme modellen.

    jaap@generation.energy

  • Boris Hocks

    Directeur/ Expert Energie en Ruimte

    Boris is een strateeg en ontwerper op grote schaal, is autoriteit op het gebied van energielandschappen en ziet de ruimtelijke component van maatschappelijke vraagstukken.

    boris@generation.energy

  • Maarten Vermeer

    Ontwerper

    Maarten is nieuwsgierig en leergierig. Hij zet zijn opgedane kennis van het (stedelijke) landschap in voor het maken van energieplannen. Hierbij verliest hij de landschapskwaliteit en beleving niet uit het oog.

    maarten@generation.energy

  • Arendjan van der Neut

    GIS-specialist

    Arendjan is een ervaren GIS-specialist met een passie voor de energietransitie. Hij ziet het als een uitdaging om deze duurzame ambitie te realiseren met behulp van slimme data.

    arendjan@generation.energy

  • Taco Kuijers

    Projectleider/ ontwerper

    Taco maakt analyses, ontwikkelt strategieën, ontwerpt aan de energietransitie en begeleidt ontwerpateliers.

    taco@generation.energy

  • Emma Paola Flores

    GIS-specialist/ Ontwerper

    Emma heeft internationaal ervaring opgedaan en zet deze kennis nu in om de best mogelijke ruimtelijke oplossingen te bedenken.

    emma@generation.energy

  • Michiel Raats

    Projectleider/ Ontwerper

    Michiel is stedenbouwkundige en een ervaren projectleider. Hij verbindt het ontwerp met de ontwerper.

    michiel@generation.energy

  • Corné Strootman

    Ontwerper

    Corné werkt aan strategische adviezen en uitvoerbare visies op het gebied van landschap & energie en heeft hierbij oog voor menselijke beleving en het behoud van landschappelijke kwaliteiten.

    corne@generation.energy

  • Anita Schraag

    Officemanager

    Deze sprankelende persoonlijkheid zorgt ervoor dat het kantoor reilt en zeilt.

    anita@generation.energy

  • Jeanne Blok

    Ontwerper

    Jeanne is leergierig en creatief. Haar creativiteit zet ze maar al te graag in bij verschillende projecten, waaronder regionaal (ruimtelijk) ontwerp.

    jeanne@generation.energy

  • Anubhuti Chandna

    Ontwerper

    Met een achtergrond in architectuur en stedenbouw weet Anubhuti de integrale aanpak toe te passen op verschillende schalen.

    anubhuti@generation.energy

  • En jij?

    Vacatures

    Wij zijn op zoek naar versterking! Bekijk onze vacatures.